3d сканування

Про 3d сканування в ScanyWell

3Д сканування об’єктів нерухомості.

Навіщо необхідно виконання сканування об’єктів в 3Д? Технології 3D візуалізації дозволяють отримати докладні об’ємні дані про об’єкт для власників, забудовників, архітекторів та дизайнерів з метою реалізації подальших проектних рішень та різнопланових завдань у сфері будівництва, виробництва та архітектури.

Переваги лазерного сканування 

На відміну від 2D-чертежів, лазерне 3D-сканування об’єктів дозволяє скласти повне зображення дизайн-проекту і точно передати всі задачі дизайнера, включаючи особливості форми, розмірів, об’ємів, текстури і кольору.

Лазерне 3D сканування використовується для:

 • планування території під ландшафтний дизайн; розробку кар’єрів;
 • підготовки до будівництва будівель та споруд, промислових об’єктів;
 • проведення реконструкції об’єктів історичної спадщини, суден, яхт, кораблів;
 • ремонту фасадів будівель, декорацій, квартир, промислових приміщень;
 • контролю за роботою підрядних організацій кожному етапі будівництва;
 • подальшого виготовлення деталей на верстатах ЧПУ чи 3D-принтерах;
 • відновлення проектної документації та паспортизації промислового обладнання;
 • перепланування приміщень та перенесення монтажних конструкцій;
 • оцінки технічного стану будівель та споруд перед купівлею/продажем;
 • поділу нерухомого майна при судових спорах тощо.

Методи 3D сканування будівель дозволяють у найкоротші терміни виконувати фасадну зйомку, обміри та обстеження ЗіС, швидко та легко контролювати будівельні проекти, точно розраховувати площі та обсяги.

Можливості 3Д сканування

3D сканування найшвидший і найточніший метод отримання розмірів, обсягу, візуалізації та стані різних об'єктів

Можливості 3Д сканування

При планування ремонтних робіт

При підготовці до реконструкції

Коли потрібно оцінити технічний стан нерухомості під час її купівлі чи продажу

Під час перевірки точності роботи будівельників на будь-якому етапі

Коли планується зміна плану приміщення та перенесення будь-яких конструкцій

При поділі нових приміщень

При правовому розподілі нерухомості

3Д сканування будівель та фасадів 

Технологія 3D-сканування об’єктів нерухомості допомагає в короткий термін проводити фасадну зйомку, обмірні роботи та обстеження будівель. За допомогою лазерного сканування можна легко та швидко контролювати процес проектування та будівництва, виконувати архітектурні виміри та розраховувати точні площі поверхонь.

Візуалізація у процесі створення дизайну чи реставрації фасадів та внутрішніх просторів приміщень відіграє важливу роль. Не завжди легко скласти уявлення про дизайн-проект будівлі, використовуючи при цьому лише одні креслення. Завдяки 3D скануванню можна повноцінно передати відчуття форми, простору та об’єму.

3D сканування дозволяє передати колір всіх елементів інтер’єру у денному та штучному освітленні. З його допомогою можна передати всі нюанси, задумані дизайнером.

.

 

3Д сканування промислових об’єктів 

Лазерне сканування промислових об’єктів дозволяє оптимізувати розширення виробництва, встановити нове або реконструювати старе обладнання в обмеженому просторі цеху, провести інвентаризацію (паспортизацію) обладнання, відновити проектну документацію.

 

3Д сканування історичної спадщини  

Лазерне сканування є важливою частиною створення цифрових копій об’єктів історичної спадщини. Ми оцифровуємо в різних форматах пам’ятники, будівлі, інтер’єри, елементи декору не тільки об’єктів історичної спадщини.

Етапи роботи

Перший етап

підготовчий, коли спеціаліст отримує технічне завдання. На цьому етапі готується план виконання робіт, визначається вартість та час виконання робіт.

Другий етап

полягає у безпосередньому зборі інформації за допомогою відповідного обладнання на об'єкті, згідно з планом виконання робіт.

Третій етап

обробка даних. Включає створення та надання замовнику результату роботи в тому форматі, який прописаний в технічному завданні

Замовити послуги 3Д сканування 

Компанія «SсanyWell» пропонує послугу лазерного сканування у всіх містах України за дуже вигідною ціною. Також працюємо у всіх країнах Європи, Америки та Азії. Принцип робіт зі створення об’ємних 3Д моделей базується на використанні лазерних сканерів FARO S150 та Gexcel Heron MS2 (для великих об’єктів інфраструктури) та RangeVision (для дрібних деталей). Вартість робіт залежить від розмірів і віддаленості об’єкта, що цікавить, від Києва. Для розрахунку ціни створення цифрової копії вашого об’єкта, заповніть форму замовлення, і наш консультант зв’яжеться з вами найближчим часом.

Замовити послугу

  2016 - 2024 © All Rights Reserved.