Аерофотозйомка

Про аерофотозйомку в ScanyWell

Де використовується аерофотозйомка?

Послуги аерофотозйомки

Де використовується аерофотозйомка?

Обчислення площі

Створення ортофотопланів

Створення карти полів

Створення цифрових моделей рельєфу (ЦМР)

Аерофотозйомка – це фото та відео зйомка, обробка, отриманих фотографій і як результат, можливість виконання різних вимірювань  за допомогою безпілотних літальних апаратів (БЛА). Аерофотозйомка застосовується там, де інші методи отримання інформації про об’єкти не є ефективними, вимагають багато часу або перебувають у місцях небезпечних для знаходження людини. Наприклад, лінійні об’єкти великої протяжності: дороги, залізничні колії, різні мережі (нафто- і газопроводи, лінії електропередачі або важкодоступні об’єкти, що знаходяться на висоті або заболочені тощо).

Аерофотозйомка дозволяє зробити знімки з високою роздільною здатністю, ми використовуємо дрон з камерою 8К. Для отримання результатів за допомогою аерофотозйомки важливий досвід та професійна підготовка пілота та інженера, який обробляє результати зйомки. Літають багато-результати отримують одиниці. Ставте завдання, ми їх виконаємо.

Перший етап

Підготовчий, коли спеціаліст отримує технічне завдання. На цьому етапі готується план виконання робіт, визначається вартість та час виконання робіт.

Другий етап

Полягає в отриманні даних від Замовника даних про об'єкт, які необхідні для виконання технічного завдання

Третій етап

Обробка даних. Включає створення та надання замовнику результату роботи в тому форматі, який прописаний в технічному завданні

Замовити послугу

    2016 - 2024 © All Rights Reserved.