Візуаліція

3D-моделювання: точка зору інженера

Сьогодні вкрай важко зустріти людину, яка жодного разу не чула про тривимірне моделювання. Досить просто подивитись хоча б один голлівудський блокбастер, щоб отримати загальне уявлення про 3D-графіку.

Правда, у переважної більшості людей знання про тривимірні моделі так і залишаються на рівні яскравих картинок з голлівудських кінофільмів. Але можливості по створенню тривимірних об'єктів набагато більше, ніж розробка ефектних кольорових картинок.

Що таке цифрова модель об'єкта і наскільки дорого її створити?

Відкриємо невелику таємницю: для створення віртуальної реальності голлівудські кінокомпанії витрачають мільйони доларів. За цю суму спеціалізовані компанії створюють моделі людей і тварин, які неможливо відрізнити від реальних.

І ви, напевно, подумали, що і наші послуги виявляться настільки ж дорогими. Але це абсолютно не так. Ви здивуєтеся, але 9 з 10 наших клієнтів - це невеликі і середні за розмірами компанії, які з нашою допомогою вирішили свої виробничі та будівельні проблеми.

Вигідні розцінки на послуги нашої компанії ТМ ScanyWELL, пояснюються просто: ми не створюємо ідеально точну розмірну копію об'єкта, але його цифрову модель. Фактично, це тривимірний креслення з деякими додатковими функціями. Наприклад, з функціями руху окремих частин механізму, старіння матеріалу, а значить, і зміни його експлуатаційних властивостей та ін.

Більш того, маючи в розпорядження необхідне програмне забезпечення, будувати тривимірну цифрову модель виявляється трохи складніше, ніж побудувати функціональну таблицю в Excel. А таке програмне забезпечення у нас є. Зокрема, для створення моделей великих архітектурних об'єктів, наприклад, торгово-розважального центру або стадіону, ми скористаємося Faro x330. Тоді як для розробки дрібних предметів, наприклад, намиста або інкрустації, найкраще підійде програма RangeVision Pro.

Ваші переваги від співпраці з нашою компанією

Які вигоди і переваги ви отримаєте від співпраці з нашою компанією ТМ ScanyWELL?

  1. Ви отримуєте тривимірний «портрет» вашого виробу, який можна розглядати з усіх сторін: з боку, зверху і навіть знизу. Ви можете масштабувати створену нами модель, показуючи не тільки її цілком, але і окремі її деталі, вузли і механізми. Це дуже корисні функції під час презентації, особливо, якщо ви її проводите перед фахівцями.
  2. При створенні цифрової моделі ми оперуємо тільки реальними даними та показниками, на підставі яких моделюється поведінка виробу в різних умовах експлуатації. Так, наприклад, японські архітектори саме за допомогою цифрової моделі хмарочоса перевіряють, наскільки він буде стійкий при сильних землетрусах.
  3. Створена нами цифрова модель значно прискорює проходження різних технічних експертиз. Адже більшість відповідей, які шукає експерт, вже закладені в створену нами цифрову модель об'єкта.
  4.  обьем

Про нас

Наша компанія пропонує послуги з інженерного сканування деталей, будівель, фасадів, вулиць, квартир, житлових і нежитлових приміщень.Створення 3D моделей, BIM моделей.

Проектування.

Контактна інформація

м. Київ, вул. Братиславска 14-Б, оф.7

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 +380504003900, +3800934874980

Мы в социальных сетях

   

Написать нам