Сканування будівель та фасадів

3D візуалізація в дизайні фасадів і внутрішніх просторів приміщень

Візуалізація в процесі створення дизайну фасадів і внутрішніх просторів приміщень відіграє важливу роль. Не завжди легко скласти уявлення про дизайн-проект будівлі, використовуючи при цьому тільки одні креслення. Завдяки 3D моделювання можна повноцінно передати відчуття форми, простору і об'єму.

3d графічні програми - ідеальний варіант для візуалізації дизайн-проекту. З ними працюють досвідчені фахівці. За допомогою цих програм вони можуть точно перенести розміри і положення об'єктів, зазначені в ТЗ.

3D моделювання дозволяє передати колір всіх елементів інтер'єру в денному і штучному освітленні. З його допомогою можна передати всі нюанси, які були задумані дизайнером.

Для створення дизайн-проекту досить вказати фахівцям розгортку стін, таблиці матеріалів. Також, можна пред'явити чорнові начерки. Фахівці, які працюють з 3D візуалізацією інтер'єрів, можуть створити для різних об'єктів 3D тури і відео ролики.

Часто шукають партнерів для реалізації своїх проектних рішень. Ми реалізуємо проекти з проходженням експертизи, створенням 3D моделі реального фасаду або інтер'єру. Ми маємо власне обладнання, за допомогою якого можна створити 3д модель від маленької гаечки до величезного спорткомплексу. Краще обладнання для великих інфраструктурних об'єктів - faro x330, а для окремих деталей (від інкрустації до ювелірки) - RangeVision

4Скан облако точек фасад sm Pro.

Про нас

Наша компанія пропонує послуги з інженерного сканування деталей, будівель, фасадів, вулиць, квартир, житлових і нежитлових приміщень.Створення 3D моделей, BIM моделей.

Проектування.

Контактна інформація

м. Київ, вул. Братиславска 14-Б, оф.7

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 +380504003900, +3800934874980

Мы в социальных сетях

   

Написать нам