Сканування деталей та реінжиніринг

РЕІНЖИНІРИНГ

Сьогодні будь-який користувач - від початківців дизайнерів - до конструкторів і дослідників можуть скористатися різноманітними інноваційними рішеннями для подальшого відтворення об'єкта за допомогою 3D друку.

Технології 3D-моделювання характеризуються багатьма достоїнствами. Сьогодні їх активно застосовують передові промислові компанії у всьому світі. Реінжиніринг дозволяє:

  • Скоротити часу виготовлення деталей і вузлів.
  • Знизити собівартість виготовлення деталей і вузлів.
  • Мобілізувати весь технологічний процес.

Щоб побачити майбутній об'єкт в реалістичному вигляді на екрані монітора вдаються саме до розробки 3D проекту за допомогою спеціального інноваційного обладнання і програмного забезпечення. З його допомогою замовник зможе дізнатися, як буде виглядати об'єкт при певній кількості світла і погодних умов. Він дозволяє зрозуміти поєднуються вибрані кольори і матеріали, а це значить, що ви зможете підкоригувати бюджет на будівництво.

Щоб проектні рішення були успішно реалізовані необхідно звертатися до модельєрів, які можуть і спроектувати з експертизою, і просканувати. При цьому у них повинно бути власне обладнання, яке зможе створити 3д модель від маленької гаечки до величезного спорткомплексу. Професіонали використовують faro x330 - обладнання для великих інфраструктурних об'єктів, а для окремих деталей (від інкрустації до ювелірки) - RangeVision Pro.

Про нас

Наша компанія пропонує послуги з інженерного сканування деталей, будівель, фасадів, вулиць, квартир, житлових і нежитлових приміщень.Створення 3D моделей, BIM моделей.

Проектування.

Контактна інформація

м. Київ, вул. Братиславска 14-Б, оф.7

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 +380504003900, +3800934874980

Мы в социальных сетях

   

Написать нам