Проектування

3D-проектування: просто, швидко, вигідно

Раніше архітектори та інженери 90% свого робочого часу витрачали на побудову креслень виробів і будівель. Адже їм треба було через одну площину ватману точно і правильно, тобто, так, щоб креслення змогли прочитати інші фахівці, передати відразу три площини деталі чи будови, описати всі її розмірності і навіть особливості роботи.

Тому до винаходу персональних комп'ютерів цілі відділи науково-дослідних інститутів тільки те й робили, що створювали численні креслення нових машин, техніки та будівель.

Сьогодні, щоб створити увесь необхідний пакет креслень, потрібен всього один не самий потужний комп'ютер. Більш того, є різноманітні програмні інструменти, здатні відтворити об’ємну проекцію виробу, механізму, будівлі, техногенного об'єкту і ін., чи, навіть, їх детальну цифрову модель.

Причому, цифрова модель - це не картинка, яка виводиться на екран. Цифрова модель дозволяє показати, як буде працювати механізм в реальності, або розповісти про цикл життя будівлі до моменту її утилізації або до її першого капітального ремонту.

3D-проектування від простого до складного за вигідною вартістю

Наша компанія ТМ ScanyWELL, надає весь комплекс послуг по 3D-проектування об'єктів будь-якої складності. Зокрема, ми:

  • Створюємо тривимірну модель виробів, механізмів, будівель, доріг і територій, до них прилеглих. Модель може бути як статичною, так і динамічною. В останньому випадку створена модель буде демонструвати роботу механізму і характер руху його окремих частин;
  • Проводимо при необхідності технічну експертизу виробів, механізмів та інших об'єктів. У нашому колективі є сертифіковані фахівці, які здатні видати кваліфіковане експертний висновок.

Наша компанія ТМ ScanyWELL, володіє всім необхідним програмним забезпеченням, щоб швидко і точно створити тривимірну модель і невеликого механізму, і величезного торгового комплексу. Так, для розробки 3D-проектів великих інфраструктурних об’єктів ми використовуємо програму Faro x330. А ось при створенні об'ємних моделей невеликих виробів, наприклад, ювелірних, ми працюємо з програмою RangeVision Pro.

І не варто думати, що наші послуги виявляться занадто дорогими для вас. 97% всіх наших робіт відносяться до бюджетного класу. Більшість наших клієнтів - це невеликі і середні компанії, які з нашою допомогою вирішують свої виробничі завдання: впровадження у виробництво нових виробів, оптимізація простору навколо промислових або комерційних об'єктів, прокладання нових комунікаційних ліній всередині будівель або на відкритих територіях.

Приєднуйтесь і ви до кола наших клієнтів. Співпрацюючи з нами, ви швидко, якісно і за вельми помірну плату зможете вирішити багато виробничих завдань по впровадженню у виробництво нових моделей своєї продукції.

Про нас

Наша компанія пропонує послуги з інженерного сканування деталей, будівель, фасадів, вулиць, квартир, житлових і нежитлових приміщень.Створення 3D моделей, BIM моделей.

Проектування.

Контактна інформація

м. Київ, вул. Братиславска 14-Б, оф.7

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 +380504003900, +3800934874980

Мы в социальных сетях

   

Написать нам