3D сканери FARO

Допоможемо з покупкою устаткування торгової марки FARO, нового і вживаного.

FARO® - НАЙБІЛЬШИЙ НАДІЙНИЙ У СВІТІ РОЗРОБНИК ТЕХНОЛОГІЙ 3D

Компанія FARO займається розробкою і продажем мобільних КІМ (координатно-вимірювальних машин) і пристроїв обробки тривимірних зображень, що дозволяють вирішувати безліч завдань в галузі метрології.

Завдяки розробленій FARO технології можна проводити високоточні тривимірні вимірювання, візуалізацію і порівняння деталей і складних структур в рамках процесів виробництва і забезпечення якості. Це обладнання використовується для контролю вузлів і агрегатів, виробничого планування, тривимірного документування великих просторів або структур і багатьох інших цілей. Завдяки технології тривимірних вимірів від FARO компанії зможуть підвищити свою ефективність і вдосконалити процеси.

Компанія FARO працює на ринку вже більше 30 років, пропонуючи високоякісну продукцію. Завдяки широкому асортименту продуктів та інноваційного підходу нам вдалося назавжди змінити середу візуалізації тривимірних зображень

.

Асортимент мобільних координатно-вимірювальних машин (КІМ) FARO включає вимірювальні руки, лазерні трекери, лазерні 3D-сканери та 3D Imager. Ці мобільні КІМ використовуються як для контактних, так і безконтактних вимірювань.

Про нас

Наша компанія пропонує послуги з інженерного сканування деталей, будівель, фасадів, вулиць, квартир, житлових і нежитлових приміщень.Створення 3D моделей, BIM моделей.

Проектування.

Контактна інформація

м. Київ, вул. Братиславска 14-Б, оф.7

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 +380504003900, +3800934874980

Мы в социальных сетях

   

Написать нам