По нас

 

Сучасні технології 3Д сканування і створення 3Д моделей увійшли в наше життя вже давно - вони застосуються практично у всіх сферах життя.


Наша компанія пропонує послуги з інженерного сканування будівель, фасадів, вулиць, квартир, житлових і нежитлових приміщень, промислових об'єктів, морських споруд і суден, об'єктів культурної спадщини, створюємо 3д моделі, BIM моделі, креслення, виконуємо різні геодезичні і проектні роботи.


Крім того, важливим напрямком нашої діяльності є реверс-інжиніринг, що полягає в 3D скануванні деталей будь-якого розміру (від декількох сантиметрів до декількох метрів) і підготовка всієї конструкторської документації для її подальшого виготовлення на верстатах з ЧПУ або 3Д принтерах.


Ми є авторизованим реселлером в Україні торгової марки RANGEVISION. У нас Ви можете купити, отримати консультацію, замовити тренінг по скануванню обладнанням RANGEVISION.
Працюємо в будь-якій точці світу, маємо великий досвід роботи в самих різних областях. Ми гарантуємо безпеку і конфіденційність даних наших клієнтів.

Наші контакти...


 

 

 

star3Д сканування

Робимо лазерне сканування різних об'єктів. Ми скануємо і поставляємо клієнту зареєстровану хмару крапок для подальшої роботи з ним..

like3D модель

Ми створюємо 3D-моделі різних рівнів деталізації, які відповідають конкретним потребам клієнта. Ми можемо перетворити хмару крапок в моделі Revit, ArchiCAD відповідно до технічного завдання і специфікаціям.

barcode2D модель

Наявність хмари крапок об'єкта дозволяє створювати високоточні поповерхові плани, креслення фасадів, розрізи в різних форматах і з різним ступенем деталізації і наповнення.

rocketBIM модель

BIM - це інформаційне моделювання будівель. До 3D моделі об'єкта додається четвертий вимір-специфікація, п'ятий-час і шостий вимір-вартість.

3D сканування

 

3d2

В промисловості

Дозволяє знайти пошкодження, відхилення і руйнування, вписати обладнання в заданий об'єм, спроектувати мережі для підключення обладнання.

Детальніше тут...

home

Об'єкти нерухомості

Створення 3D і 2D моделей будівель, фасадів, збереження культурної спадщини.

Детальніше тут...

icons8 brake warning 64

3D сканування деталей - реінжиніринг

Послуги по зворотному інжинірингу. Створюємо точні моделі різних деталей..

Детальніше тут...

 

Інші види сканування...


 

 

3D проектування

 

 

settings

Инсталяція обладнання

Робимо 3Д проекти по по монтажу будь-якого обладнання (в тому числі на суднах) в заданому просторі.

Детальніше тут...

city

Капитальний ремонт будівель

3Д та 2Д проекти при капітальному ремонті або реконструкції будівель..

Детальніше тут...

road

Пректування доріг та тротуарів

З нами ви можете бути впевнені - ми не пропустимо жоден сантиметр сканованого простору - похибка становить не більше 2 мм.

Детальніше туть...

visualization

BIM моделі

Створимо BIM модель різного ступеня деталізації (LOT100 - LOT500)

Детальніше туть...

Другие виды 3D проектирования...


 

Обладнання

 

scan1

Сканер FARO S350

FARO Focus3D S 350 HDR - це високошвидкісний 3D-сканер з дуже великою дальністю дії. Він може сканувати об'єкти на відстані до 350 метрів навіть під прямими сонячними променями, забезпечуючи реалістичні і точні результати сканування.

Детальніше тут...

scan2

Сканер RangeVision Pro 2M

Професійні 3D сканери RangeVision PRO дозволяють сканувати з високою деталізацією як мініатюрні (менше 3 см), так і великі об'єкти (від 1 м і більше). Один і той же сканер використовується для сканування ювелірних виробів, деталей середнього розміру і кузовів автомобілів.

Детальніше тут...

scan3

Сканер RangeVision Smart

.

Детальніше тут...

 

Другие виды оборудования...

Про нас

Наша компанія пропонує послуги з інженерного сканування деталей, будівель, фасадів, вулиць, квартир, житлових і нежитлових приміщень.Створення 3D моделей, BIM моделей.

Проектування.

Контактна інформація

м. Київ, вул. Братиславска 14-Б, оф.7

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 +380504003900, +3800934874980

Мы в социальных сетях

   

Написать нам